ZOOM ROZVRH

 

PIATOK 19. 2. 2021

13:30 – 14:15 Variácie 5. ročník / Denisa

https://us02web.zoom.us/j/87417897850?pwd=aFlyMVBScnpGbTBleW5sdC9LdERaQT09

Meeting ID: 874 1789 7850

Passcode: 506395

 

PONDELOK  1. 3. 2021

15:30 – 16:15 Ľudový tanec - mladší / Robo

https://us02web.zoom.us/j/82014848127?pwd=amNncTBWL2JEbnVqVkFRTklhK2hYUT09

Meeting ID: 820 1484 8127

Passcode: 799305

15:30 – 16:15 Tanečná príprava 1. ročník / Denisa

https://us02web.zoom.us/j/88522934910?pwd=ODJkZk9HRmsvRkZ3ais1ME5FYlNadz09

Meeting ID: 885 2293 4910

Passcode: 676853

15:30 – 16:30 Klasický tanec 3. ročník / Kristínka

https://us02web.zoom.us/j/81802441017?pwd=VHEvUURMM1ZFdUJNREJIbEN3SFdOZz09

Meeting ID: 818 0244 1017

Passcode: 316954

16:30  – 17:30 Jazzový tanec 7. ročník / Angelika

https://us02web.zoom.us/j/84525278178?pwd=Q1c2ZU9vN2FXZk9ROGJNL3dCZXRaZz09

Meeting ID: 845 2527 8178

Passcode: 495056

17:00 – 17:45 Hudobno – pohybová výchova Prípravka B / Denisa

https://us02web.zoom.us/j/89051227372?pwd=VkRMSjlnUWN4T1U5SEVUVzlNZjJzZz09

Meeting ID: 890 5122 7372

Passcode: 212396

17:00 – 18:00 Klasický tanec 6. ročník / Kristínka

https://us02web.zoom.us/j/89345254361?pwd=cXNBRDdaQjVjWHVycllpQ29Ta05FZz09

Meeting ID: 893 4525 4361

Passcode: 704323

18:00 – 19:00 Moderný tanec 8. ročník / Angelika

https://us02web.zoom.us/j/81952125318?pwd=aDVsU0FOcXNROW9IKzJuNkl5SHFpZz09

Meeting ID: 819 5212 5318

Passcode: 206993

18:15 – 19:15 Klasický tanec 1. ročník II. stupeň / Kristínka

https://us02web.zoom.us/j/84432548092?pwd=SmN6Z3pXcUVpbTJYVy9SUGU2QkdDdz09

Meeting ID: 844 3254 8092

Passcode: 619143

 

UTOROK  2. 3. 2021

15:30 – 16:30 Klasický tanec 4. ročník / Kristínka

https://us02web.zoom.us/j/86958265934?pwd=cmZOTDdBK2pGV0pPUmxzMXlzcFgrQT09

Meeting ID: 869 5826 5934

Passcode: 587319

15:30 – 16:30 Jazzový tanec 5. ročník / Angelika

https://us02web.zoom.us/j/85384536710?pwd=WDJiTnFHdzFsY1ZsbzkvalUrSlBQZz09

Meeting ID: 853 8453 6710

Passcode: 117093

17:00 – 17:45 Klasický tanec 2. ročník / Kristínka

https://us02web.zoom.us/j/82629857101?pwd=d0t2aThQaG12N2FjMngxeTZrZFJsQT09

Meeting ID: 826 2985 7101

Passcode: 829778

17:00 – 17:45 Hudobno – pohybová príprava Prípravka A / Denisa

https://us02web.zoom.us/j/83861878700?pwd=R2VjOVZFZ3RidTZqUUVEdFJMN0pRUT09

Meeting ID: 838 6187 8700

Passcode: 785080

18:00 – 18:45 Ľudový tanec – starší / Ivka

https://us04web.zoom.us/j/3508968757?pwd=aXpLYTZFVldvVUtHNWZiTkJkYXpxQT09 

Meeting ID:350 896 8757

Heslo: ludovky

17:30 – 18:30 Moderný tanec 4. ročník II. stupeň / Angelika

https://us02web.zoom.us/j/81115022254?pwd=MUVSd1RMSlhvb0NXVFk5RE83Y0RnQT09

Meeting ID: 811 1502 2254

Passcode: 614180

 

STREDA  3. 3. 2021

15:30 – 16:30 Kreatívny tanec 3. ročník / Angelika

https://us02web.zoom.us/j/89184559534?pwd=cnFJSXZhWDdvUmJHaFgvais3dFB5dz09

Meeting ID: 891 8455 9534

Passcode: 839303

16:00 - 16:45 Klasický tanec 1. ročník / Kristínka

https://us02web.zoom.us/j/83731195178?pwd=TGNSbkc5Y3ZCL2FXTHRYVFRTVU1zdz09

Meeting ID: 837 3119 5178

Passcode: 807519

16:00 – 16:45 Gymnastika / Denisa

https://us02web.zoom.us/j/88603420557?pwd=UHhMb0ViTy8zQzhMemY4UkZKbW9ZUT09

Meeting ID: 886 0342 0557

Passcode: 095051

17:00 – 17:45 Hudobno – pohybová príprava Prípravka B / Denisa

https://us02web.zoom.us/j/82353699427?pwd=OEcyQjRoQk9Zc2lPUjliWG5ES244UT09

Meeting ID: 823 5369 9427

Passcode: 162636

17:00 – 18:00 Jazzový tanec 6. ročník / Angelika

https://us02web.zoom.us/j/84424026975?pwd=cW53OXdCejJFdTVJSzk5UVRPSGQzQT09

Meeting ID: 844 2402 6975

Passcode: 856260

18:00 – 19:00 Klasický tanec 8. ročník / Kristínka

https://us02web.zoom.us/j/82240339938?pwd=RDBSa1ljYmJucit6MWtxN3RJNEp6dz09

Meeting ID: 822 4033 9938

Passcode: 240257

18:15 – 19:15 Jazzový tanec 1. ročník II. stupeň / Angelika

https://us02web.zoom.us/j/82168649145?pwd=YWt6SXBpdGFoTFp5VHYwMStnSTZhdz09

Meeting ID: 821 6864 9145

Passcode: 984553

 

ŠTVRTOK  4. 3. 2021

15:30 – 16:30 Klasický tanec 5. ročník / Kristínka

https://us02web.zoom.us/j/85087306740?pwd=V0JRc2x4OGgwMFMrMTlQT1ZwSnBBUT09

Meeting ID: 850 8730 6740

Passcode: 955024

15:30 – 16:30 Kreatívny tanec 4. ročník / Angelika

https://us02web.zoom.us/j/85004519118?pwd=dkNxU0FDRzBpNzZPaUFRSUZCcnVWdz09

Meeting ID: 850 0451 9118

Passcode: 137617

17:00 – 17:45 Hudobno – pohybová príprava Prípravka A / Denisa

https://us02web.zoom.us/j/85861734934?pwd=R1ZpR2gvcEJBZ1dLdlpJTjVFNEVjZz09

Meeting ID: 858 6173 4934

Passcode: 235493

17:00 – 17:45 ľudový tanec – mladší / Ivka

 

17:00 – 17:45 Tanečná príprava 2. ročník / Angelika

https://us02web.zoom.us/j/83532328130?pwd=V3EvZlhJdVc5ZXUyS2pBVFFWeWhxQT09

Meeting ID: 835 3232 8130

Passcode: 553798

17:00 – 18:00 Klasický tanec 7. ročník / Kristínka

https://us02web.zoom.us/j/82369529831?pwd=SWE3TzZ3azh0TE9TSHVHRzJ0UW9EUT09

Meeting ID: 823 6952 9831

Passcode: 350173

18:00 – 18:45 Ľudový tanec – starší / Ivka

 

18:15 – 19:15 Klasický tanec 4. ročník II. stupeň / Kristínka

https://us02web.zoom.us/j/85797569108?pwd=M3BjUG1IUG5DbGgySjVkY1VoWXBDUT09

Meeting ID: 857 9756 9108

Passcode: 923866